Wolonatriusze cały czas w akcji

Wolontariusze z Klubu Wolontariatu działającego w ZSTI cyklicznie pomagają w prowadzeniu zajęć z dziećmi na terenie trzech mszańskich placówek oświatowych.

Młodzi ochotnicy aktywnie wpisuje się w życie społeczne miasta i działających na jego terenie instytucji. Pomagają przy organizowaniu cyklicznych imprez charytatywnych, wspierają dzieci z zaprzyjaźnionego ośrodka w Żmiącej, a na co dzień starają się być obecni w znajdującym się po sąsiedzku przedszkolu prowadzonym przez Siostry Franciszkanki Rodziny Maryi, gdzie czytają milusińskim bajki. Od tego roku szkolnego są też częstymi gośćmi w drugim mszańskim przedszkolu (nr 2 przy ul. Orkana) oraz na świetlicy szkolnej działającej w Szkole Podstawowej nr 1, gdzie pomagają dzieciom w odrabianiu prac domowych.