Budowlańcy na olimpiadzie

W czwartek, 20 listopada uczniowie klasy 4TB etapem szkolnym rozpoczęli kolejny udział w Olimpiadzie Wiedzy
i Umiejętności Budowlanych.

W tym roku do udziału w olimpiadzie „budowlanej” zgłosiło się 170 szkół z całej Polski, czyli blisko 11 tysięcy uczniów kształcących się w kierunku budowlanym. Podczas etapu okręgowego naszą szkołę reprezentować będą : (kolejność wynika z rezultatów uzyskanych w etapie szkolnym) Dawid Stanisławczyk, Wojciech Zapała, Kamil Korda, Anna Strama i Hubert Rapciak. Uczestnikom gratulujemy, a młodszym kolegom i koleżankom przypominamy, że nagrodami w dalszych etapach, oprócz nagród rzeczowych, takich jak laptopy, kamery, aparaty, są przede wszystkim indeksy na najlepsze polskie uczelnie techniczne, zwolnienie z części teoretycznej egzaminów potwierdzających kwalifikacje zawodowe, jak również oceny celujące na świadectwie kończącym z przedmiotów zawodowych budowlanych. Informacje na temat warunków udziału i sposobu przygotowywania się do olimpiady można uzyskać na zajęciach dodatkowych u pana Grzegorz Lekkiego.