Bądź aktywny, wstąp do klubu

W ZSTI powstaje nowa inicjatywa – Klub Aktywnych, do którego zaproszeni są zarówno uczniowie, jak i nauczyciele. Warunki uczestnictwa są bardzo proste: chęć spędzania aktywnie wolnego czasu, dzielenia się swoimi pomysłami i ogólnie bycie pozytywnie zakręconym. Spotkanie organizacyjne odbędzie się już w środę.

- Członkostwo w klubie umożliwi udział w wielu ciekawych wydarzeniach, poznanie interesujących osób, wykazanie się umiejętnościami organizacji i planowania. Dlatego uważamy, że szkoła jest idealnym miejscem do założenia takiego „klubu” – zachęcają organizatorzy, zapewniając, że do klubu może zapisać się każdy.

Celem działalności nowego klubu będzie organizowanie cyklicznych imprez turystyczno- rekreacyjnych, które będą wpisane w ustalany wcześniej „terminarz imprez”. - Poprzez założenie „Klubu” chcielibyśmy zachęcić uczniów do udziału w różnorodnych formach aktywności, jednocześnie stworzyć większe możliwości w ich udziale – tłumaczą organizatorzy, którzy przygotowali już wstępny plan działania. Przewidują zorganizowanie następujących imprez: wycieczki w ciekawe turystycznie miejsca, wyjazdy na ściankę wspinaczkową, naukę jazdy na narach, wyjazdy na łyżwy, wycieczki rowerowe, imprezy sportowe w szkole.

Wszyscy chętni zaproszeni są w najbliższą środę na spotkanie założycielskie, które odbędzie się o godz. 12.20 na hali sportowej ZSTI.