Budowlańcy na Słowacji

Chociaż aura nie dopisała, uczniowie kl. 4TB nie narzekali na brak humoru i adrenaliny podczas ostatniej w ich szkolnej karierze wycieczki. Przez trzy dni budowlańcy wraz z mgr inż. Marcinem Stożkiem i inż. Grzegorzem Lekkim penetrowali Słowacki Raj.

Uczestnicy wyprawy musieli sprostać nie lada wyzwaniom, pokonując drabinki i półki skalne w wąwozach Słowackiego Raju - Sucha Bela, Wielki Kysel, Klasztorska Dolina oraz w przełomie Honradu. Wyprawa dostarczyła wszystkim dużej dawki adrenaliny i okazała się znakomitą przygodą. Młodzież zwiedziła również najpiękniejsze jaskinie w Dolinie Demanowskiej - Lodową i Wolności oraz relaksowała się do późnego wieczora w basenach termalnych w Tatralandi. W drodze powrotnej do Polski uczniowie zwiedzili malowniczo usytuowany Orawski Zamek, poznając jego historię i tajemnice.