Budowlańcy na olimpiadzie

Uczniowie klasy czwartej technikum budowlanego: Piotr Hanula i Sylwester Jania, wraz z opiekunem - Grzegorzem Lekkim uczestniczyli w etapie okręgowym Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Budowlanych.

Olimpiada ta już po raz 29 odbywała się w Krakowie pod patronatem Politechniki Krakowskiej, Kuratora Małopolskiego oraz wielu firm, które zarazem były fundatorami cennych nagród rzeczowych. Blisko stu uczniów z południowej polski rywalizowało o miano najlepszego budowlańca oraz o indeksy na uczelnie techniczne i nagrody rzeczowe. Z niecierpliwością czekamy na wyniki i zachęcamy uczniów klas młodszych do przygotowania się do jubileuszowej 30. edycji olimpiady budowlanej , której pierwszy etap szkolny odbędzie się pod koniec tego roku.