Awansowali do finału

Drużyna ZSTI zwyciężyła w zawodach rejonowych w piłkę ręczną chłopców szkół ponadgimnazjalnych, a tym samym awansowała do zawodów wojewódzkich. Zawody odbyły się w ramach Licealiady Młodzieży Szkolnej, a ich organizatorem był Małopolski Szkolny Związek Sportowy w Krakowie, Międzyszkolny Ośrodek Sportowy Powiatu Nowosądeckiego oraz Zespół Szkół w Łącku.

Mistrzostwa Rejonu odbyły się w hali sportowej w Łącku, ZSTI reprezentowali: Wojciech Jarosz, Zbigniew Piwowar, Michał Dudzik, Krzysztof Olszewski z kl. 2TB, Mariusz Palac, Bartłomiej Gruszkowski, Dawid Pitek, Damian Pazdur, Adrian Cieżak, Mateusz Piwowar, Krystian Niedośpiał, Artur Popławski, Adam Misiura z kl. 4TB oraz Łukasz Franczak z kl. 3TE wraz z opiekunem mgr Janem Nawieśniakiem. Drużyna z Mszany Dolnej pokonała trzy inne zespoły: z Liceum Ogólnokształcące w Bieczu – powiat gorlicki, z Zespołu Szkół Elektryczno-Mechanicznych w Nowym Sączu oraz z Liceum Ogólnokształcącego w Grybowie – powiat nowosądecki.