Budowlańcy na Politechnice

Uczniowie klasy 4 TB wraz z nauczycielem przedmiotów budowlanych – panią Karoliną Ceklarz uczestniczyli w dniu otwartym Wydziału Inżynierii Lądowej Politechniki Krakowskiej. Z uczniami z ZSTI osobiście spotkał się dziekan Wydziału Inżynierii Lądowej prof.dr hab. inż. Tadeusz Tatara.

Uczniowie szczegółowo zapoznali się z ofertą uczelni, otrzymali materiały rekrutacyjne oraz liczne gadżety, ponadto zwiedzili Małopolskie Laboratorium Budownictwa Energooszczędnego, a także wzięli udział w prezentacjach dotyczących m.in. kamery termowizyjnej oraz makiety przedstawiającej wpływ drgań komunikacyjnych na budynki i ludzi. Podczas dnia otwartego uczelni odbył się również konkurs wiedzy o Politechnice Krakowskiej, w którym uczeń Konrad Nawara zdobył główną nagrodę.