Stypendia Starosty i święto pierwszaków

13 października w ZSTI hucznie świętowano Dzień Edukacji Narodowej. Jak co roku, nie obyło się bez nagród, kwiatów, życzeń a także występu nowego składu INSTAL BANDU. Uroczystość zaszczycili swoją obecnością przedstawiciele powiatu limanowskiego ze starostą Janem Puchałą.

Dyrektor Andrzej Dębski w swoim przemówieniu podkreślił, że jest to święto wszystkich – całej społeczności szkolnej: - Arystoteles mówił, że najcenniejszy i najtrwalszy dar, jaki można podarować dziecku, to wykształcenie – powiedział, dziękując nauczycielom za ich trud i pracę włożoną w wychowanie przyszłych absolwentów szkoły.

W tym dniu zostały również wręczone stypendia dla najzdolniejszych uczniów. Zuzanna Banasiak, Przemysław Mucha, Piotr Bal, Dominika Kunda, Jarosław Żegleń, Jan Jania, Arkadiusz Myszogląd, Dawid Kędroń i Mirosław Piekarczyk znaleźli się w gronie 63 uczniów z całego powiatu, którzy otrzymali stypendia Starosty Powiatu Limanowskiego.