Na zajęcia do GOjump

Skoki, podniebne ewolucje, sztuki walki, trening siłowy – z takich i wielu innych atrakcji skorzystali uczniowie kl. 2TEM, 2TR i 3TR podczas wizyty w krakowskim parku trampolin GOjump.

W Akdemii GOjump każdy mógł znaleźć coś dla siebie i skorzystać z zestawu niebanalnych zajęć opracowanego przez trenerów – mistrzów w swoich dziedzinach. Można zatem było wypróbować fitness na trampolinach – podczas godziny takich zajęć można spalić aż 1000 kalorii oraz wzmocnić mięśnie oraz usprawnić motorykę całego ciała. Ciekawą ofertą były też zajęcia przygotowujące do sezonu zarówno na śniegu, jak i na wodzie. Na Board Masters można było poczuć adrenalinę ewolucji na desce i dowiedzieć się jak wykonać je bezpiecznie.

- Chcemy Was oderwać od wszystkiego co Wam ciąży. Nieważne czy to codzienność, nierozciągnięte mięśnie, oponka, przywiązanie do monitora czy po prostu grawitacja – tłumaczyli trenerzy Akademii GOjump i chyba im się to udało. Zajęcia przyniosły uczniom wiele satysfakcji.