Szkolna E-Biblioteka

Informujemy, że w naszej szkole został uruchomiony elektroniczny dostęp do biblioteki (E-Biblioteka). Katalog on-line naszej biblioteki jest dostępny dla każdego, kto chce wyszukać książkę (sprawdzić, czy jest w bibliotece). Natomiast zalogowany czytelnik może sobie książkę zarezerwować, dostaje powiadomienie, że książka jest do odbioru, przypomnienie o zwrocie itp. Może na bieżąco kontrolować swoje konto.

Aby się zalogować, trzeba w BIBLIOTECE SZKOLNEJ podać swój e-mail. Po podaniu adresu e-mail uczeń otrzymuje swoje konto, a proces logowania przebiega identycznie jak logowanie do dziennika elektronicznego.

Serdecznie zapraszamy uczniów i nauczycieli do zakładania kont i korzystania z możliwości naszej Biblioteki. Link do E-Biblioteki został umieszczony w menu naszej strony WWW.