Tytan szkoli budowlańców

W pierwszy piątek listopada uczniowie klasy pierwszej technikum budowlanego wzięli udział w szkoleniu zorganizowanym przez firmę „ Selena” z Wrocławia – czwartego co do wielkości producenta pian montażowych i innych produktów związanych z wysokiej klasy chemią budowlaną.

Szkolenie dotyczyło produktów znanych pod marką Tytan. Podczas bardzo ciekawej prezentacji połączonej z pokazem i ćwiczeniami praktycznymi uczniowie oraz nauczyciele przedmiotów budowlanych poznali zastosowanie „Kotwy chemicznej” oraz zaprawy murarskiej w postaci pianki, wypierającej coraz częściej z zastosowania tradycyjną zaprawę murarską. Liczymy, iż zdobyta wiedza i umiejętności pomoże w karierze naszym młodym budowlańcom, a współpraca z firmą „Selena” będzie kontynuowana i przyniesie obopólne korzyści.