Kiermasz kartek i ozób świątecznych

Już dziś zapraszamy na kiermasz prac uczniów ZSTI. Aukcja, z której dochód zostanie przekazany na szlachetny cel - paczkę Św. Antoniego, rozpocznie się w naszej szkole już 6 grudnia, czyli w dzień świętego Mikołaja i potrwa do 9 grudnia.

Sprzedaż kartek i ozdób świątecznych wykonanych przez uczniów klas pierwszych i klas reklamy będzie odbywać się na przerwach oraz w trakcie wywiadówki 8 grudnia, dlatego mamy nadzieję, że również rodzice przyłączą się do akcji.

Kartki i ozdoby świąteczne powstały w trakcie zajęć z przedmiotu komunikacja wizualna - klasy reklamy oraz klasy I w ramach lekcji wiedzy o kulturze.
Dziękujemy wszystkim uczniom za zaangażowanie i chęć oddania swojej pracy na ten szlachetny cel. Podziękowania składamy również Radzie Rodziców, która podarowała nam część swoich funduszy na zakup materiałów.