„Sarenki” i „Niedźwiadki” ćwiczą w ZSTI

Dwie grupy przedszkolaków z Przedszkola Zgromadzenia Sióstr Franciszkanek Rodziny Maryi w Mszanie Dolnej uczestniczyły w specjalnych zajęciach ruchowych przygotowanych przez nauczycieli wychowania fizycznego w ZSTI, a prowadzonych wspólnie z uczennicami z klasy organizacji reklamy.

To nie pierwsza wizyta wychowanków sąsiadującego ze szkołą przedszkola. Dzieci miały już okazję dwukrotnie ćwiczyć na pełnowymiarowej hali sportowej, a także zgłębiać tajniki informatyki podczas specjalnej lekcji w pracowni komputerowej.

Podczas ostatnich zajęć wuefiści przygotowali dla „Niedźwiadków” i „Sarenek” tor przeszkód oparty na przyrządach gimnastycznych. Dzieci sprawdzały swoje umiejętności skacząc przez skrzynię, kozły, ćwicząc na materacach. Miały też możliwość rozwijać swoją koordynację wzrokowo-ruchową.