Budowlańcy się szkolą

Uczniowie klasy 3TB po raz kolejny uczestniczą w programie szkoleń prowadzonych przez lidera rynku polskiego w produkcji chemii budowlanej.

Cykl szkoleń, w których uczestniczą uczniowie naszej szkoły wraz z nauczycielem przedmiotów zawodowych inż. Grzegorzem Lekkim obejmuje zarówno w teorii i praktyce materiał z zakresu: spoiwa-gipsy i cementy - wady i zalety stosowania, przygotowanie podłoża pod malowanie: wyrównanie i szpachlowanie, tynki gipsowe-właściwości i zastosowanie - ręczne i mechaniczne wykonanie, tynki cementowe-właściwości i zastosowanie - ręczne i mechaniczne wykonanie, podkłady posadzkowe i wylewki samopoziomujące, cementowe zaprawy klejące do płytek ceramicznych oraz prawidłowe wykonanie systemu ociepleń.