„Z obiektywem przez Powiat” w miejskiej bibliotece

W mszańskiej bibliotece nastąpiło uroczyste otwarcie pokonkursowej wystawy fotografii pt. „Z obiektywem przez Powiat”. Była ona podsumowaniem tegorocznej edycji powiatowego konkursu fotograficznego, którego organizatorami są Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna oraz Starostwo Powiatowe w Limanowej. W gali pokonkursowej uczestniczyli też uczniowie kl. 2TR, którzy wzięli udział w konkursie.

Wystawa tych oryginalnych i ciekawych zdjęć cieszy się dużym zainteresowaniem. Fotografie prezentują szeroki zakres tematyczny, są wykonywane za pomocą różnorodnych technik. Te wyjątkowe ujęcia prezentują wszystko to, co nas otacza w naszym pięknym i być może nie do końca jeszcze odkrytym powiecie. Rzeczywistość zatrzymana w każdym kadrze nieprzerwanie zachwyca i zadziwia biorąc pod uwagę fakt, że autorzy to w zdecydowanej większości amatorzy.

W konkursie wzięło udział 70 osób, które nadesłały ogółem 273 prace. Wśród nich nie zabrakło kreatywnych i uzdolnionych uczniów z ZSTI.

Więcej o wystawie można przeczytać na stronie http://www.mszana-dolna.eu/wystawa-nagrodzonych-fotografii.html