Rywalizacja sportowa rozpoczęta – od ucznia do emeryta!!!

W dniach 09-10.09.2023 w Wiśniowej jak co roku odbył się festiwal sportowy im. Kazimierza Bubuli, wśród wielu atrakcji sportowych jakie odbywały się bardzo dużą popularnością cieszył się bieg na 5 km Wiśniowa RUN w której wziął udział uczeń naszej szkoły Piotr Kaleta.

Spotkanie z rodzicami

Serdecznie zapraszamy wszystkich rodziców na coroczne spotkanie z wychowawcami i nauczycielami ZSTI. Zpokanie dla rodziców uczniów wszystkich klas technikum i szkoły branżowej odbędzie się we wtorek 12.09.2023, o godz. 16.00 w siedzibie ZSTI przy ul. Starowiejskiej 4..

Zebranie rozpocznie się na dziedzińcu wewnętrznym ZSTI, następnie odbędą się spotkania z wychowawcami klasowymi.

Zapraszamy serdecznie wszystkich rodziców!

Kiermasz podręczników szkolnych

Informujemy wszystkich uczniów, że we wrześniu będzie prowadzony kiermasz (sprzedaż) podręczników używanych na grupie Kiermasz podręczników używanych: https://www.facebook.com/groups/304770699884024

Uczniowie naszej szkoły, którzy chcieliby sprzedać podręczniki używane na kiermaszu, będą mogli je wystawić bezpłatnie. Podręczniki muszą posiadać opis. W opisie należy podać niezbędne informacje tj. zdjęcia, imię i nazwisko sprzedającego, klasę, tytuły i ceny książek pozostawionych do sprzedaży.

Zainteresowanych uczniów serdecznie zapraszamy!!!

W ZSTI rozpoczęto nowy rok szkolny

Dla ponad tysiąca uczniów ZSTI 4 września kilka minut po 9 zadzwonił pierwszy dzwonek w nowym roku szkolnym, który będzie wyjątkowy ze względu na 250. rocznicę powołania Komisji Edukacji Narodowej oraz innowacje pedagogiczne związane z wprowadzeniem nowego przedmiotu -  biznes i zarządzanie oraz powstaniem Branżowych Centrów Umiejętności.

Egzaminy poprawkowe

Egzaminy poprawkowe- rok szkolny 2022/2023